Letenky do Bostonu

Letíme do Bostonu

Pokud cestujete do Ameriky, potom byste zcela jistě měli navštívit zdejší město Boston. Rezervujte si letenky do Bostonu a objevte krásy města. Kdo zde již někdy byl, jistě se sem rád vrací, protože se jedná o místo, kde si na své přijde naprosto každý. Pokud jste ještě v Bostonu nebyli vůbec, potom máte určitě co napravovat. Vydejte se do americké metropole třeba právě v blízké době, využijte rychlé a pohodlné letecké spojení a vystupte ve městě, které se vám bude líbit již od prvních okamžiků!

Boston je hlavním městem amerického státu Massachusetts. Jeho rozloha činí 232 kilometrů čtverečných. V jeho ulicích žije trvale nebo přechodně v současné době až 700 000 obyvatel původem z celého světa. Setkáte se zde i s mnoha Čechy! Boston byl založen roku 1630 a souvisel s kolonisty z Anglie. Postupem času se rozrůstal až do dnešní monumentální podoby!

Pokud jste se rozhodli rezervovat letenky do Bostonu, tak si přečtěte pár tipů, kam zajít a co nezapomenout navštívit.

Míříte-li do Bostonu, máme pro vás několik námětů, kam by vaše noha neměla zapomenout vkročit a co by vaše oči neměly přehlédnout: Začít můžete třeba ve středu města, zde stojí za návštěvu Beacon Hill, což je oblast starších měšťanských a obchodnických domů, poznejte, jak se žilo v bostonu před dávnými roky! V této lokalitě objevíte Massachusetts State House, tedy centrum politiky a vůbec celé správy státu Massachusetts.

Nezapomeňte ani na Boston Common, jde o nejstarší veřejný park na území Spojených států. Boston Common je oblíbeným a hojně vyhledávaným místem pro odpočinky nebo pikniky v přírodě. V padesáti akrovém ostrůvku přírody se denně nachází velké množství lidí, přesvědčte se o jeho kouzelné atmosféře a množství zeleně i fauny osobně!

Financial District představuje rovněž zajímavou oblast pro turisty. Nejznámějším místem je zde Post Office Square, jedná se o náměstí, kde je spousta drobných obchůdků, ale i kavárny nebo restaurace.

Chcete-li vzhlédnout moderní bostonskou radnici, vydejte se na Government Center. Uděláte si názor na tuto velmi diskutovanou a zvláštní budovu!

V Bostonu toho však můžete poznat mnohem více, doporučujeme vám, abyste se vypravili i do centra vzdělávání, které představuje Cambridge, která soustřeďuje v podstatě hned dvě instituce a to sice Harvard a Massachusetts Institute of Technology. Na Kenmore Square můžete poznat, jak zde žijí studenti a nutno říci, že jim budete možná v ledačem závidět!

Boston je město mnoha tváří, vydejte se za poznáním tohoto proslulého amerického centra. Počítejte s tím, že si to pořádně užijete, dopřejte si k tomu dostatek času!  Rezervujte si letenky do Bostonu a těšte se na skvělé zážitky.