Letenky na Floridu

Florida

Pokud hodláte cestovat do Spojených států amerických, potom je před vámi zcela jistě otázka, kam všude se podívat? Je jasné, že některá místa vás budou lákat mnohem více, než jiná. Žádnému turistovi by neměla uniknout ani Florida. Pořiďte si letenky na Floridu, tato země vás rozhodně nezklame! Florida se rozprostírá na stejnojmenném poloostrově na jihu USA, na rozloze 170 304 kilometrů čtverečných. Hlavním městem je Tallahassee, zdaleka se však nejedná o nejznámější aglomeraci. Ve státě žije téměř dvacet milionů obyvatel. Díky větší poptávce po práci, příznivému klimatu a přiměřeným nákladům na život se jedná o druhou nejrychleji rostoucí zemi. Svůj podíl na zisku státu přináší také cestovní ruch, který zde prožívá obrovské rozšíření téměř po celé Floridě!

Miami

Miami patří mezi nejznámější a nejnavštěvovanější města Floridy. Toto největší město jihovýchodní Floridy, čítá půl milionu obyvatel nejrůznějšího národnostního složení. Metropolitní oblast je však mnohem lidnatější, nachází se mezi Atlantským oceánem a oblastí Everglades, která představuje národní park. S počtem obyvatel přesahujícím pět milionů se jedná o největší městské území Spojených států amerických. Levné letenky do Miami vám poskytnou vstupenku za komplexním vyžitím. Ptáte se, proč do Miami? Město je známé hlavně díky svým proslulým plážím. Toužíte-li tedy po odpočinku a relaxaci u čistého a teplého moře, nemůžete nalézt nic lepšího, než je pobyt v Miami Beach. Místo je vhodné jak pro mladé páry, tak i pro rodiny s dětmi. Nemusíte se prakticky o vůbec nic starat, stačí si objednat zájezd, zakoupit letenky do Miami a potom vás už čeká jen a jen zábava se vším všudy. Kromě samotného koupání a vodních sportů si můžete pochopitelně užívat i v noci, diskotéky a nejrůznější beachbary vás o tom přesvědčí. Je velmi pravděpodobné, že se vám odsud nebude chtít!

Orlando   

Orlando představuje hlavní město okresu Orange County. Jeho rozloha činí 261,5 kilometrů čtverečných a žije zde na 220 000 obyvatel. V oblasti Lake Buena Vista najdete Walt Disney World Resort, tedy obrovský komplex zábavy, kde se stoprocentně nebudete nudit a to ať již jste jakéhokoliv věku. To je také asi nejhlavnějším lákadlem, proč si pořídit letenky do Orlanda.

Walt Disney World Resort se rozkládá na neuvěřitelné rozloze 101 kilometrů čtverečných, je tedy hned na první pomyšlení zřejmé, že se jedná o nekončící svět nejrůznějšího vyžití. K dispozici zde jsou čtyři tematické parky a mnoho hotelů, kde se můžete ubytovat. Samozřejmostí je spousta obchodů a restaurací. Samotná realizace centra byla započata v roce 1967, park byl potom zpřístupněn pro veřejnost o čtyři roky později. I v té době se zde však stále dobudovávaly další a další atrakce!

Zaujala Vás tato lokalita? Rezervujte si letenky na Floridu přes internet a ušetřete tak až několik tisíc korun.